Bestuur

2019-2020

Marijn Kruit

Dennis Ouwerkerk

Jet Peters

Niels van de Meulenhof

Laura Jonker

Voorzitter

Vicevoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Bestuur

2018-2019

Pim Janssen

Naomi Smulders

Olav Leeuwis

Teun Thissen

Eva Boon

Voorzitter

Vicevoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Bestuur

2017-2018

Stijn Leenen

Joris te Dorsthorst

Marijn Clement

Jolien Heijkers

Renske van Lieshout

Voorzitter

Vicevoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Bestuur

2016 - 2017

Yonne Rekveld

Britt van den Heuvel

Vera Pijnenburg

Sander Derwig

Manja Kleter

Voorzitter

Vicevoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Bestuur

2015 - 2016

Maya van Putten

Alice Baltussen

Janneke van Herten

Suzanne Fick

Reanne Rust

Voorzitter

Vicevoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Bestuur

2014 - 2015

Lucas van Cappellen

Anke van den Dungen

Saul Rindt

Arjet Nievergeld

Maartje den Tuinder

Voorzitter

Vicevoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Bestuur

2013 - 2014

Robbert van Rossem

Janneke van der Poel

Kelvin Wolken

Janine Koopman

Tom van Veen

Voorzitter

Vicevoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Bestuur

2012 - 2013

Daan van Rijen

Richard Hempelman

Tom Coenen

Rens van Bussel

Juliëtte van Duijnhoven

Voorzitter

Vicevoorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdsecretaris

Bestuur 2011-2012 Jantsje Mol Voorzitter
Erik de Jong Vicevoorzitter
Nikolai Gillissen Secretaris
Wim Weltjens Penningmeester
Peter Rindt Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2010 – 2011 Bas van Wezel Voorzitter
Joris van de Weem Vicevoorzitter
Sandra de Haas Secretaris
Nard Timmers Penningmeester
Martin Memelink Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2009-2010 Bart Neefs Voorzitter
Stan Lamers Vicevoorzitter
Tieme Dellemann Secretaris
Willem Boekhoven Penningmeester
Willem Timmers Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2008-2009 Mariët Koopman Voorzitter
Christopher Geelen Secretaris
Bob Kubista Penningmeester
Anne van de Ven Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2007-2008 Alex Bastiaens Voorzitter
Myrte Teertstra Vicevoorzitter
Inge van der Kroon Secretaris
Roanda Steba Penningmeester
Esther Gramsbergen Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2006-2007 Nick Daemen Voorzitter
Torsten Slot Vicevoorzitter
Berbe Jonkheer Secretaris
Janne Scharenborg Penningmeester
Joris de Riet Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2005-2006 Renate Boekhoven Voorzitter
Hans de Goeiij Vicevoorzitter
Martijn Eijkelenboom Secretaris
Esger Koopman Penningmeester
Wouter Dijk Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2004-2005 Willemijne van der Linden Voorzitter
Michiel Bosveld Vicevoorzitter
Eurion Kemish Secretaris
Michaël Thelosen Penningmeester
Sarah Ronken Wedstrijdsecretaris
bestuur 2003-2004 Arjan Luiten Voorzitter
Willem-Joris Thielen Vicevoorzitter
Feike Jansen Secretaris
Bram van Hoof Penningmeester
Bessel Bakker Wedstrijdsecretaris
bestuur 2002-2003 Jelmer Slob Voorzitter
Joris de Riet Vicevoorzitter
jenny krijnen Secretaris
Erik van Schijndel Penningmeester
Sanneke v/d Meijde Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2001-2002 Angelique Peters Voorzitter
Mariëlle Schoffelen Vicevoorzitter
Werner Tornij Secretaris
Brenda North-Smaling Penningmeester
Theunis van der Wal Wedstrijdsecretaris
Kirsten Kramer Wedstrijdsecretaris
Bestuur 2000-2001 Jeroen de Boeij Voorzitter
Mariëlle Schoffelen Vicevoorzitter
Carla Roos Secretaris
Bart van der Schaar Penningmeester
Marion Eggink Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1999-2000 Irene Herben Voorzitter
Roel Klinker Vicevoorzitter
Melchior Hofman Secretaris
Jules Cluitmans Penningmeester
Kirsten Kramer Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1998-1999 Angelique Peters Voorzitter
Hein van Overbeek Vicevoorzitter
Bart Spitters Secretaris
Anke Kuijpers Penningmeester
Ralf Gommers Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1997-1998 Werner Tornij Voorzitter
Oscar van der Leur Vicevoorzitter
Paul van der Krogt Secretaris
Haico van Nunen Penningmeester
Theunis van der Wal Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1996-1997 Edwin van Dalen Voorzitter
Henri den Hollander Vicevoorzitter
Hilke Kroes Secretaris
Marcia Kemps Penningmeester
Theunis van der Wal Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1995-1996 Carmen van Krevel Voorzitter
Brenda Smaling Vicevoorzitter
Wendy van den Akker Secretaris
Eric Klabbers Penningmeester
Erik Schmeitz Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1994-1995 Berend Christmas Voorzitter
Giel van Doren Vicevoorzitter
Gordon North Secretaris
Peter Krabbendam Penningmeester
Marie-An Potma Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1993-1994 Stefan van de Loo Voorzitter
Petra van de Voort Vicevoorzitter
Hans van Luyk Secretaris
Sandra Arts Penningmeester
Jeroen Kouwenberg Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1992-1993 Gaston Zenden Voorzitter
Yvonne Hoogeveen Vicevoorzitter
Wim Kruiskamp Secretaris
Henk Goossens Penningmeester
Adrie Koster Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1991-1992 Petra Koenders Voorzitter
Ludo Hendrickx Vicevoorzitter
Hennie Venderbosch Secretaris
Gaston Zenden Penningmeester
Angelique ten Böhmer Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1990-1991 Arjan van der Wel Voorzitter
Frank Geurts Vicevoorzitter
Nancy Scheijven Secretaris
Mark Klerks Penningmeester
Erik Ruigrok Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1989-1990 Richard Grabert Voorzitter
Nancy Scheijven Vicevoorzitter
Lilian Weeda Secretaris
Vincent Anemaat Penningmeester
Erik Ruigrok Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1988-1989 Erik Blom Voorzitter
Wolter Blom Vicevoorzitter
Maarten Boersma Secretaris
Bernard Schoonbeelk Penningmeester
Marino Arts Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1987-1988 Roland de Bruijn Voorzitter
Marcel Kurvers Vicevoorzitter
Rik Koch Secretaris
Maarten Boersma Penningmeester
Marino Arts Wedstrijdsecretaris
Bestuur 1986-1987 Henk de Boer Voorzitter
Sytze van der veen Vicevoorzitter
Servé Conradi (W)Secretaris
Guus Scholten Penningmeester
Bestuur 1985-1986 Theo van der Aa Voorzitter
FHarry Nanninga Vicevoorzitter
Kees-Jan van Haelst Secretaris
Harry Hoiting Penningmeester
René Leenen Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1984-1985 Rob de Kluijver Voorzitter
Theo van der Aa Vicevoorzitter
Stephan Zweekhorst Secretaris
Ike Naar Penningmeester
Harry Hoiting Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1983-1984 Does Bartelds Voorzitter
Rob de Kluijver Vicevoorzitter
Ike Naar Secretaris
Bert Hulst Penningmeester
Jan-Karel Burggraaff Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1982-1983 Wieger Cornelissen Voorzitter
Harry Windmuller Vicevoorzitter
Peter van der Eijnde Secretaris
Bert Hulst Penningmeester
Does Bartelds Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1982 Hans van Spanje Voorzitter
Paul Claessen Vicevoorzitter
Piet van Bavel Secretaris
Hans Kuiper Penningmeester
Paul Hieltjes Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1981 Hans van Spanje Voorzitter
Ad Verhoeven Vicevoorzitter
Piet van Bavel Secretaris
Ad Verhoeven Penningmeester
Paul Hieltjes Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1980-1981 Walter van Hulst Voorzitter
Frans Verspeek Vicevoorzitter
Hans op de Laak Secretaris
Ad Verhoeven Penningmeester
Ronald Wieringa Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1979-1980 Tjeu Dovens Voorzitter
Jan Geerts Vicevoorzitter
Riem Frielink Secretaris
Jan-Karel Burggraaff Penningmeester
Ton Hagens Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1978-1979 Mark van Mierlo Voorzitter
Hans Verstraelen Vicevoorzitter
Wim Aarts Secretaris
Jean Claessens Penningmeester
Frans Wiercx Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1977-1978 Dolf Riedel Voorzitter
Wim Aarts Vicevoorzitter
Sjaak Wester Secretaris
Wim van der Bijl Penningmeester
Ad Verhoeven Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1976-1977 Frans Wiercx Voorzitter
Wim Gieles Vicevoorzitter
Bert Bax Secretaris
Wim van der Bijl Penningmeester
Karel van Troost Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1975-1976 Wim Gieles Voorzitter
Paul Coebergh van den Braak Vicevoorzitter
Jan Verbakel Secretaris
Johan Krauss Penningmeester
Hans van Spanje Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1975 Ton Cramer Voorzitter
Ton Heil Secretaris
Johan Kraus Penningmeester
Paul Coebergh van den Braak Lid
Jan Verbakel Lid
Ton Heil Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1974-1975 Ton Cramer Voorzitter
Rob Deenen Vicevoorzitter
Gert Snijders Secretaris
Jos van de Akker Penningmeester
Ton Heil Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1973-1974 Leo Frijters Voorzitter
Ton Heil Vicevoorzitter
Joop Croonen Secretaris
Ton Cramer Penningmeester
Peter Uitterhoeve Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1972-1973 Frans Cremer Voorzitter
Wouter-Jan Lippman Vicevoorzitter
Steef van Kervel Secretaris
Peter Uitterhoeve Penningmeester
André de Paepe Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1971-1972 Ben Klaassen Voorzitter
H. Cuppen Vicevoorzitter
Kees Teeken Secretaris
Albert Venstra Penningmeester
Fons Cremers Wedstrijdcommissaris
Jan Nelissen Adviseur
Bestuur 1970-1971 FWalter Nooy Voorzitter
Jan van Swaayn Vicevoorzitter
Jan Nelissen Secretaris
Hans van Zanten Penningmeester
Han Lasance Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1969-1970 Arthur van der Poel Voorzitter
Toon Vrins Vicevoorzitter
Hans Rijsdijk Secretaris
Geert Naaykens Penningmeester
Han Lasance Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1968-1969 Wilbert van der Eijk Voorzitter
Geert Naaykens Vicevoorzitter
Arthur van der Poel Secretaris
Ettiene Termont Penningmeester
Wim Kastelijn Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1967-1968 Frans Jongen Voorzitter
Ton Bongaerts Vicevoorzitter
Toon Vrins Secretaris
W. Spijker & Menno Venstra Penningmeester
Paul Kemerink Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1966-1967 Jan Dietz Voorzitter
Marten Fluks Vicevoorzitter
Frans Jongen Secretaris
Roger Steinberg Penningmeester
Ludo Hessels Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1965-1966 Frans van ‘t Hullenaer Voorzitter
Herman Mom Vicevoorzitter
Ger Willemsen Secretaris
Clemens Lasance Penningmeester
Roger Steinberg Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1964-1965 Sjord de Witte Voorzitter
Piet Schoenmakers Vicevoorzitter
Clemens Lasance Secretaris
Jo Bongaerts Penningmeester
Hans Klessens Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1963-1964 Hans Ploegsma Voorzitter
Piet Schoenmakers Vicevoorzitter
Jaap Kasdorp Secretaris
Sjors de Witte Penningmeester
Frans van ‘t Hullenaer Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1962-1963 Henk RIbbink Voorzitter
Math Ploemen Secretaris
Wim Simons Penningmeester
Sjef Sleutens Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1961-1962 Ton Tillmans Voorzitter
Henk Ribbink Secretaris
Miel Duysens Penningmeester
Sjef Sleutens Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1960-1961 Jos Pijnenburg Voorzitter
Henk Ribbink Secretaris
Marcel Timmers Penningmeester
Ton Tillmans 1e commissaris
Berry Hovers 2e commissaris
Miel Duysens 3e commissaris
Bestuur 1959-1960 Henny Schüssel Voorzitter
Sjef de Vries Secretaris
Frans Blom Penningmeester
Ton Hendrickx Wedstrijdcommissaris
Bestuur 1958-1959 Henny Schüssel Voorzitter
Bob Smit Secretaris
Frans Blom Penningmeester
Cas de Bruyn Cl
Bestuur 1957-1958 Henny Schüssel Voorzitter
Bob Smit Secretaris
Frans Blom Penningmeester